Notice: Undefined index: options in /var/www/vhosts/nuno.lv/httpdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Piegāde - NUNO tea

NUNO tea

Piegāde & Atgriešana

Izņem uz vietas

Pasūtījumu ir iespējams izņemt mūsu veikalā bhs.lv, Vagonu ielā 23, Rīgā, LV-1009 darba dienās no 9:00 līdz 17:00 pēc tam, menedžeris Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

Ekonomiskā piegāde

Pasūtījumu ir iespējams saņemt pakomātos visā Latvijas teritorijā (Pasta Stacija, Omniva). Cenas sākot no 3,50 €. Pasūtījumiem virs 40 € ir bezmaksas piegāde. 

Komforta piegāde

Pasūtījuma piegāde uz klienta norādīto adresi tiek veikta ar auto kurjeru dienestu. Piegādes cena Rīgas pilsētas robežās, rajonu centros un lielajās Latvijas pilsētās – 4.27 €. Pasūtījumiem virs 40 € ir bezmaksas piegāde uz lielajām Latvijas pilsētām un rajonu centriem. Piegādes cena ar auto kurjeru dienestu ārpus rajonu centriem un lauku reģionos – 7,90 EUR. Bezmaksas piegāde visā Latvijā neattiecas uz lielgabarīta sūtījumiem (kosmētiskā kabineta, frizētavu iekārtām un mēbelēm, kā arī solāriju lampām).

Latvijas Pasts

Piegādes laiks 2-3 darbadienas. Cenas sākot no 4,27 €. Pasūtījumiem virs 40 € ir bezmaksas piegāde. Norēķinoties par pasūtījumu ar pēcapmaksu skaidrā naudā pasta nodaļā, piegādes izmaksas pasūtījumiem līdz 2kg – 6,80 EUR.

Norēķinu Veidi

Skaidrā Naudā

Saņemot pasūtījumu uz vietas veikalā vai saņemot piegādāto preci Rīgā vai ārpus Rīgas kurjeram. Norēķinoties par pasūtījumu ar pēcapmaksu skaidrā naudā pasta nodaļā, piegādes izmaksas pasūtījumiem līdz 2kg – 6,80 EUR.

Maksājums Mājaslapā

Iespējams norēķināties veicot pasūtijumu un maksāt ar karti mūsu internetveikalā. 

Ar Bankas Pārskaitījumu

Pēc pasūtījuma noformēšanas e-pastā saņemsiet rēķinu, pēc kura apmaksas menedžeris Jūs informēs par preču saņemšanu atkarībā no izvēlētā saņemšanas veida.

Atgriešana

Ja vēlaties atgriezt/mainīt saņemto preci vai pieteikt sniegtā pakalpojuma kļūdu, lūdzam sazināties ar Mums, zvanot pa tālruni: +371 25 522 233, vai rakstot uz e-pastu: info@nuno.lv. Sazinoties ar Mums lūdzam jums nosūtīt/nosaukt pasūtijuma numuru, kas Jums tiks nosūtīts uz e-pastu noformējot pasūtijumu. 

Pieteikumus par naudas atgriešanu klientam ir jāiesniedz 14 dienu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža.