NUNO tea

Par Mums

Augstākā kvalitāte.

Tējas ir viens no senākajiem pasaules dzērieniem un to pagatavošana, sastāvdaļas un aromāts atšķirās katrā pasaules malā.

NUNO tēju sastāvā ir izvēlētas garšas no visām pasuales malām. Tās sastāvdaļas tiek atlasītas pēc specifiskiem kritērijiem un tiek pārbaudīta to kvalitāte. Katra plantācija tiek pārbaudīta pēc noteiktiem standartiem, lai mūsu tējas saglabātu savu unikālo garšu. Importētajām sastāvdaļām ir pat piešķirts IFS Food sertifikāts.

Tējas no visas pasaules.

Mūsu tēju sastāvdaļas tiek importētas no 40 valstīm to skaitā Brazīlijas, Indijas, Ķīnas un Dienvidāfrikas. Tas nozīmē, ka varam izvēlēties labākos ziedus, lapas un augļus no katras importa zemes un apvienot tos vienā augstas kvalitātes tējā. Tējām ir arī IFS Food kvalitātes apstiprinājums, kas ir austāks kā pieprasītais Eiropā un citur.

NUNO tējas tradīcijas.

Tēju recepšu pamatā tiek ņemtas reģionu tradīcijas, bet izmantojot tēju lapu šķirnes no dažādām valstīm šie maisījumi tiek uzlaboti un veidotas jaunas garšas.

Iepriecini tuvākos cilvēkus ar kādu interesantu garšu un ļauj viņam atklāt savu tēju pasauli.

Skaitļi runā paši par sevi:

0 +
Importa Valstis
+
Dažādas tējas
%
no pircējiem atgriežas
5/5
Tējās ir labi jūtama ārzemju garša, it īpaši NUNO ķīnas tējas, kurus svaigā garša pārsteidz pat izvēlīgākos tējas cienītājus. Pēc aromāta vien var saprast, ka ievāktas tikai labākās tēju lapas.
- Restorāns Gardums

IFS Food sertifikāts

Mūsu importētās sastāvdaļas ir IFS Food sertificētas. Tas nozīmē, ka tās tiek stingrāk pārbaudītas un šie pārbaudījumi tālu pārsniedz to ko pieprasa Eiropas Savienība. Šo kvalitātes standartu regulāri pārskata neatkarīgi profesionāļi (auditori), kas nozīmē, ka mūsu pārtikas drošība tiek garantēta augstā līmenī.

Mūsu tēju sastāvā ir plašs sortiments ar sastāvdaļām.